ÜRÜNLERİMİZ

290 m3/h debi, 1.1 kg/h nem tutma, 1.4 KW toplam sarfiyat
300 m3/h debi, 1.4 kg/h nem tutma, 1.4 KW toplam sarfiyat
450 m3/h debi, 2.2 kg/h nem tutma, 3.0 KW toplam sarfiyat
800 m3/h debi, 4.4 kg/h nem tutma, 7.0 KW toplam sarfiyat
1000 m3/h debi, 7.6 kg/h nem tutma, 13.0 KW toplam sarfiyat
2000 m3/h debi, 12.2 kg/h nem tutma, 16.5 KW toplam sarfiyat
3000 m3/h debi, 12.2 kg/h nem tutma, 25.5 KW toplam sarfiyat
4000 m3/h debi, 22.0 kg/h nem tutma, 35.0 KW toplam sarfiyat
600 C sıcaklıktaki atık gazların duyulur ısıları geri kazanılabilir
Yüksek sıcaklık dayanımlı endüstriyel uygulamalar için
Yüksek verimle hem duyulur hem gizli ısı transferi yapabilirler.
Tüm üretim proseslerinde, 500 C sıcaklığa kadar, yüksek verimli
90 C sıcaklığa kadar olan endüstriyel uygulamalar için
Yaz ve kış çalışmasında duyulur ve gizli ısı geri kazanırlar.
Bu ürünler özel iklim ve nem koşullarında üretilmek zorundadır
Peynir üretim ve depo alanlarında özel nem şartları gereklidir
İlaç ve benzeri sağlık ürünleri nem kontrollü yerlerde üretilebilir
Deniz araçları üretim, bakım ve kullanımında nem kontrolü şarttır
Yarı iletken ve elektronik ekipman üretiminde nem kontrolü gerekir
Derin dondurucu ve soğuk depo odalarında nem kontrolü gerekir
Aynı anda 2, 3, 4, 5 ve 6 nozuldan sisleme yapabilir, yüksek kapasiteli

HABERLER & DUYURULAR

2018 Bugün 03 Ocak 2018. 2018 yılının ikinci iş günü. Yeni yılın tüm sektörümüze, sektör firmalarına ve çalışanlarına, tüm ulusumuz ile birlikte huzur, barış, mutluluk ve hayırlı işler getirmesini diliyorum.

Nikita Guber için düzenlenen saygı toplantısı 1975 ile Ocak 1983 yılları arasında birlikte çalıştığımız Patron'um Nikita Guber için bir anma ve saygı toplantısı düzenlendi. Bu konuda gösterdikleri ilgi ve destek için MMO İzmir Şubesi, Teskon Düzenleme Kurulu'na şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Yüksek nem canlı hayat ve eşyanın gizli düşmanıdır Soğuk işleme ve depolama tesisleri mutlaka nem kontrolü yapılmasını gerektirir. Bu bazen prosesin gereği, bazen de mantar ve küf oluşumunun önlenmesi için zorunludur.

teklif

E-BÜLTEN

İM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Firmamız çalışmalarını ve ürün yelpazesini, "Yenilenebilir Enerjiler" başlığı altında yer alan, ısı-enerji geri kazanımını ve doğal enerjilerin kullanımını sağlayan ürünler konusunda oluşturmuş ve geliştirmiştir. Tüm soğutma uygulamaları ve ürünlerinde "Duyulur Isı Faktörü" nü mümkün olduğunca SHF=1.0 değerine ulaştırmayı veya yaklaştırmayı ilke edinmiştir. Bu sayede suyun buharlaştırılmasına veya yoğuşturulmasına harcanan enerji ortadan kaldırılarak %70 e ulaşan enerji ekonomilerinin sağlanmasını mümkün olmuştur.

Isı geri kazanım ürünleri konusundaki global gelişmeler anlık olarak izlenmekte ve anlık olarak Ülkemiz HVAC sektörü hizmetine sunulmaktadır. Bu anlamda, Firmamız ürünlerinde sunulan duyulur ısı verimlilikleri 80%, gizli ısı verimlilikleri ise 70% limitlerini aşmış bulunmaktadır. Eskiden seri bağlı birkaç ısı değiştirici ile elde edilebilen bu verimlilikler, artık günümüzde tek bir ısı değiştirici ile mümkün hale getirilmiştir.

Firmamız nem ile mücadelesini "nem insan ve eşyanın gizli düşmanıdır" sloganı ile sürdürmektedir. Çalışmalarını ve ürünlerini, havanın içindeki konfor şartlarını aşan yüksek nemin ortadan kaldırılmasına ve kapalı hacimlerde böyle bir nemin oluşmamasına yönelik yoğunlaştırmıştır. Kontrollü bir havalandırma yapılmasını sağlayan ürünler ile başlayan bu konudaki çalışmalarımız, -80 C çiylenme noktasına kadar inebilen "kuru-temiz" oda çalışmalarımız ve ürünlerimiz ile desteklenmektedir. %100 hijyen kurallarına uygun bu ürünlerimiz özellikle " Gıda - İlaç - Elektronik - Cam - Kimya - Savunma - Denizcilik - Çelik - Pasta, sakız, çikolata ve Kurutma " sektörlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Sucuk, sosis ve salam üretiminde nem kontrolü