Çapraz akış poliproplen plakalı reküperatörlerEndüstriyel uygulama ve korozif ortamlar için plakalı ısı geri kazanım eşanjörleri

Sprey boyama kabin ve tesislerinde, galvaniz kaplama fabrikalarında, kirli hava egzost edilen laboratuvarlarda, tuzlu su banyolarının kullanıldığı proseslerde ve atık kirli havanın içindeki uçucuların yakılmasının zorunlu olduğu uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmişlerdir. Polybloc eşanjörleri yukarıda sıralanan ve ya bunlara benzer  tüm endüstriyel uygulamalar için çözüm ortağıdır.Farklı malzeme seçimi olanağı, plaka ölçülerindeki ve plaka aralıklarındaki seçenek bolluğu, korozyona ve ısıya karşı dayanım ile verimlilik ve basınç düşümü optimizasyonu çözümlerin garantili ve ekonomik olmasını sağlar. Yüksek geri kazanım kapasiteleri sayesinde enerji maliyetlerinin minimize edilmesi mümkün olur.


 Poliproplen plakalı reküperatörler

Birçok korozif ortam uygulaması için poliproplen malzeme seçimi doğru çözümdür. Aşındırıcı tuzlu su banyoları,galvaniz kaplama prosesinden çıkan zehirli ve aşındırıcı gazlar veya krom kaplama proseslerinden yayılan tehlikeli gazların ortamdan uzaklaştırılması sırasında kullanılmasıgereken malzeme poliproplen olmalıdır. Krom kaplama tesisleri için PVC malzemenin seçilmesi daha uygun olabilir ve Polybloc bu ürünü demüşterilerinin kullanımına sunar. Plakalar birbirine ultrasonik kaynak teknikleri ile birleştirilir ve yüksek güvenlikli stabilite ve sızdırmazlık sağlanır.

hy eurovent rohs tmmob isib izto